50% İndirimli Taahhütlü Baskonuş Kampanyası

50% İndirimli Taahhütlü Baskonuş Kampanyası

24 aylık taahhüt vererek en az 4000 ön ödemeli hattıyla kampanyaya katılanlara BasKonuş servisi 50% indirimli.

25 Ağustos 2009 tarihine kadar 24 aylık taahhüt vererek, ön ödemeli hatlarıyla BasKonuş abonesi olan kurumsal müşterilerimiz servisten 50% indirimli faydalanacaklardır.

Kampanyaya katılan kurumsal müşterilerin taahhüt imzaladıktan sonraki ilk 12 ayın sonunda ön ödemeli hatlarıyla en az 4000 adet aktif kampanyalı BasKonuş aboneliğine ulaşması ve ikinci 12 aylık dönem içerisinde 3 ayda bir yapılacak kontrollerde yine en az 4000 adet aktif BasKonuş aboneliğini koruması şartı vardır.

Detaylı bilgi için satış yöneticinize başvurabilirsiniz.

Kimler Katılabilir?
50% İndirimli Taahhütlü BasKonuş Kampanyası'ndan kurumsal ön ödemeli hat sahibi aboneler faydalanabilir. Mevcut ön ödemeli hatlarınızın yanı sıra yeni açacağınız ön ödemeli hatlarla da kampanyaya katılabilirsiniz.

Ücretlendirme
Kampanyaya dahil olan ön ödemeli hatlar taahhüt süresinin sonuna kadar ayda 60 kontör üzerinden ücretlendirilecektir. Taahhüt bitiminde müşteri tarafından farklı bir talep gelmezse tüm hatlar standart ücret tarifesinden (ayda 120 kontör) BasKonuş kullanımına devam eder.

Önerilen servis bedeli sadece yurtiçi kullanım için geçerlidir. Yurtdışındaki BasKonuş kullanımlarında bulunulan ülkede uygulanan dolaşım tarifesine göre ekstra ücretlendirme yapılacaktır.

Sık Sorulanlar

50% İndirimli Taahhütlü BasKonuş Kampanyası'nın içeriği nedir?
50% İndirimli Taahhütlü BasKonuş Kampanyası, katılma şartlarını sağlayan kurumsal müşterilerin verdikleri abonelik taahhüdü karşılığında ön ödemeli hatlarıyla Baskonuş servisini güncel bedeli üzerinden 50% indirimli olarak kullandıkları 24 ay taahhütlü bir kampanyadır.
Kampanyaya katılan kurumsal müşterilerin taahhüt imzaladıktan sonraki ilk 12 ayın sonunda ön ödemeli hatlarıyla en az 4000 adet aktif kampanyalı Baskonuş aboneliğine ulaşması ve ikinci 12 aylık dönem içerisinde 3 ayda bir yapılacak kontrollerde yine en az 4000 adet aktif Baskonuş aboneliğini koruması şartı vardır.

50% İndirimli Taahhütlü BasKonuş Kampanyası Ne Kadar Süre için geçerlidir?
50% indirimli Taahhütlü BasKonuş Kampanyası'na 25 Ağustos 2009 tarihine kadar katılabilirsiniz. Katılım son gün gerçekleşse bile şartlar yerine getirildiği sürece aylık 50% indirimli BasKonuş teklifinden 24 ay boyunca yararlanabilirsiniz.

50% İndirimli Taahhütlü BasKonuş Kampanyası'na kimler katılabilir?
50% İndirimli Taahhütlü BasKonuş Kampanyası'ndan kurumsal ön ödemeli hat sahibi aboneler faydalanabilir. Mevcut ön ödemeli hatlarınızın yanı sıra yeni açacağınız ön ödemeli hatlarla da kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanmak için ne yapmalıyım?
Kampanyadan faydalanmak için taahhütname imzalamanız yeterlidir. Detaylı bilgi için satış yöneticinize veya size en yakın Kurumsal Çözüm Merkezi'ne başvurabilirsiniz.

Kampanya kapsamında sunulan indirimli BasKonuş servis bedeli karşılığında yurt dışında da BasKonuş yapabilir miyim?
Önerilen servis bedeli sadece yurtiçi kullanım için geçerlidir. Yurtdışındaki BasKonuş kullanımlarında bulunulan ülkede uygulanan dolaşım tarifesine göre ekstra ücretlendirme yapılacaktır.

Kampanya bittikten sonra BasKonuş aboneliğim devam edecek mi?
Kampanya bittikten sonra tarafınızdan farklı bir talep gelmediği sürece BasKonuş aboneliği Turkcell web sitesinde yayınlanan standart abonelik ücreti üzerinden devam edecektir.

 
Numara taşıma uygulaması iyi geldi
25/11/2008
Kasım ayında başlayan "numara değiştirmeden, operatör değiştirebilme" uygulaması, GSM sektöründeki rekabeti zirveye taşıdı...

Taşınan numara sayısı 200 bini geçti
25/11/2008
9 Kasım tarihinde başlayan numara taşınabilirliği uygulaması üzerinden 15 gün geçmesine rağmen taşınan numara sayısı 200 bini geçti....

Numara taşımada bir ilk gerçekleşti
16/11/2008
Dünya uygulamalarında hakim operatörden abone çıkışının yaşandığı numara taşınabilirliğinde Türkiye’de farklı bir sonuç ortaya çıktı...

Numara Taşınabilirliğinden Turkcell Kârlı Çıktı
14/11/2008
Numara Taşınabilirliği’nin ilk 5 gününde tüketicilerin tercihi...

Turkcell numara taşıma verilerini açıkladı
14/11/2008
Telekomünikasyon Kurumu verilerine göre numara taşınabilirliğinin başladığı 9 Kasım tarihinden bugüne 100 binden fazla numara taşındı. Turkcell’in açıkladığı verilere göre numarasını taşıyan 100 bin abonenin...

3 Günde 37 Bin Abone Numarasını Taşıdı
13/11/2008
Telekominikasyon Kurumu tarafından 9 Kasım'da gece yarısı itibariyle uygulamaya giren ...

Vodafone ve Avea İlk Aboneyi Turkcell’den, Turkcell de Avea’dan Aldı
11/11/2008
Cep telefonu operatörleri Vodafone ile Avea ilk taşıma işlemini pazarın lideri Turkcell’den yaptı....

Numara taşımaya rekor başvuru
10/11/2008
Önceki gün başlayan numara taşınabilirliği uygulamasına ilk gün itibariyle rekor bir başvuru gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, dün saat 12.00 itibariyle..

Tüm Haberler