Konuşkan Paket Cihaz Kampanyası

Vodafone Konuşkan Paket Cihaz Kampanyası Konuşması sizden telefonu bizden!

Cep Konuş Paketlerinden birini seçerek 12 ay boyunca kullanma taahhütü veren ve seçilen paketin yıllık ücretinin tamamını Yapı Kredi Worldcard ile ödeyen herkes isterse bedava Samsung cep telefonuna ister indirimli fiyatlarla LG, Motorala ve Nokia marka cep telefonlarından birine çok özel indirimli fiyatlarla sahip olma fırsatını yakalıyor.

Cep Konuş 150
Cep Konuş 150 ile hem ayda sadece 19 YTL'ye* her yöne 150 dakika bedava konuşun hem de ister bedava Samsung C450 cep telefonuna ister 9 YTL karşılığında Nokia 1680 veya Motorola W218 cep telefonuna sahip olun.
Kampanyadan yararlanmak için. Worldcard'ın ile beraber size en yakın Vodafone Shop veya Vodafone Store'a gelmeniz yeterli.
*KDV+ÖİV dahil fiyat 23,02 YTL'dir

Cep Konuş 350
Cep Konuş 350 ile hem ayda sadece 42 YTL'ye* her yöne 350 dakika bedava konuşun hem de ister bedava Samsung J700 veya J150 cep telefonuna ister 79 YTL karşılığında Nokia 6300 cep telefonuna sahip olun.
Kampanyadan yararlanmak için. Worldcard'ın ile beraber size en yakın Vodafone Shop veya Vodafone Store'a gelmeniz yeterli.
*KDV+ÖİV dahil fiyat 50,90 YTL'dir.

Cep Konuş 750
Cep Konuş 750 ile hem ayda sadece 75 YTL'ye* her yöne 750 dakika bedava konuşun hem de ister bedava Samsung U600 cep telefonuna ister indirimli fiyatlarla LG KF510, Nokia 6500 Classic veya Samsung U800 cep telefonlarından birine sahip olun.
Kampanyadan yararlanmak için. Worldcard'ın ile beraber size en yakın Vodafone Shop veya Vodafone Store'a gelmeniz yeterli.
*KDV+ÖİV dahil fiyat 90,89 YTL'dir.

Esaslar
* İlgili kampanya bireysel aboneler için geçerli olup mevcut veya yeni tüm bireysel aboneliklere açıktır.
* Kampanyadan sadece Yapı Kredi World Card sahipleri yararlanabilecektir ve kampanya kapsamında abonelik sadece Word Card ile yapılabilecektir.
* Bir GSM numarası sadece bir kere, bir abone farklı GSM numarası ile en fazla üç kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
* Aboneler kendilerine ait kredi kartı ile en fazla 3 kampanya girişi yapabilecektir.
* Aboneler kampanya kapsamında seçmiş oldukları Cep Konuş'un aylık toplu süre ücretlerinin (KDV ve ÖİV dahil) tamamını Yapı Kredi Bankası World kartı ile faizsiz 12 eşit taksitle ödeyeceklerdir.
* Kampanyaya dahil olan abonelerin kampanya kapsamında çıkacak faturalarında, World kartları ile ödedikleri aylık toplu süre ücretleri (KDV ve ÖİV dahil) avans olarak yansıtılacaktır.
* Cep Konuş kapsamında aylık verilen toplu süre kapsamına girmeyen ve ilgili süre aşıldıktan sonra yapılacak görüşmelerin tutarları abonelerin faturalarına ayrıca yansıtılacak ve ayrıca tahsil edilecektir.
* Yeni bireysel aboneliklerde ilk abonelik vergileri 12 eşit taksit halinde tahsil edilmektedir.
* Taahhüt geçerlilik süresi (12 ay) bitiminden önce; Vodafone GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması veya dondurması, abonenin hattını iptal etmesi, devretmesi, ön ödemeli hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı paketi değiştirmek istemesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda cezai şart olarak geri kalan aylar son gönderilecek faturaya yansıtılacak fakat ilgili ödemeler Yapı Kredi Bankası World kartı ile yapıldığı için aynı zamanda ilgili faturada avans kalemi olarak gösterilecektir.
* Yukarıdaki sebeplerden ötürü kampanya kapsamı dışına çıkmış aboneler kampanya süresince (12 ay boyunca) kredi kartı ekstresinde ilgili tutarları göreceklerdir.
* Kampanya 20 Haziran 2008 ' 30 Kasım 2008 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
* Kampanya stoklarla sınırlıdır.
* Vodafone kampanyaya dahil olan cihaz fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.
* Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Vodafone cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.

 
Numara taşıma uygulaması iyi geldi
25/11/2008
Kasım ayında başlayan "numara değiştirmeden, operatör değiştirebilme" uygulaması, GSM sektöründeki rekabeti zirveye taşıdı...

Taşınan numara sayısı 200 bini geçti
25/11/2008
9 Kasım tarihinde başlayan numara taşınabilirliği uygulaması üzerinden 15 gün geçmesine rağmen taşınan numara sayısı 200 bini geçti....

Numara taşımada bir ilk gerçekleşti
16/11/2008
Dünya uygulamalarında hakim operatörden abone çıkışının yaşandığı numara taşınabilirliğinde Türkiye’de farklı bir sonuç ortaya çıktı...

Numara Taşınabilirliğinden Turkcell Kârlı Çıktı
14/11/2008
Numara Taşınabilirliği’nin ilk 5 gününde tüketicilerin tercihi...

Turkcell numara taşıma verilerini açıkladı
14/11/2008
Telekomünikasyon Kurumu verilerine göre numara taşınabilirliğinin başladığı 9 Kasım tarihinden bugüne 100 binden fazla numara taşındı. Turkcell’in açıkladığı verilere göre numarasını taşıyan 100 bin abonenin...

3 Günde 37 Bin Abone Numarasını Taşıdı
13/11/2008
Telekominikasyon Kurumu tarafından 9 Kasım'da gece yarısı itibariyle uygulamaya giren ...

Vodafone ve Avea İlk Aboneyi Turkcell’den, Turkcell de Avea’dan Aldı
11/11/2008
Cep telefonu operatörleri Vodafone ile Avea ilk taşıma işlemini pazarın lideri Turkcell’den yaptı....

Numara taşımaya rekor başvuru
10/11/2008
Önceki gün başlayan numara taşınabilirliği uygulamasına ilk gün itibariyle rekor bir başvuru gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, dün saat 12.00 itibariyle..

Tüm Haberler