25 kontör=250 kontör

25 kontöre 250 kontör

Hazır Kart’la konuşmak çok avantajlı.

Kampanyadan yararlanabilmek için EVET yazarak 3322 ’ye kısa mesaj atmak yeterlidir. 250 kontör hesabınıza yüklendiğinde kısa mesajla bilgilendirme yapılacaktır. Bu mesajı aldıktan sonra 250 kontörünüzü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kazanılan kontörler aynı gün içerisinde gece 23:59’a kadar geçerli olacak ve kullanılmayan kontörler aynı saatte hesabınızdan silinecektir

Kampanya 31 Aralık tarihine kadar geçerlidir.


Sık Sorulanlar

Kazandığım kontörlerin geçerlilik süresi ne kadar?
Kazandığınız kontörlerin geçerlilik süresi, kampanyaya başvurduğunuz gün, saat 23.59’da dolar.

3322 ’ye EVET yazıp gönderdikten hemen sonra kazandığım 250 kontörü kullanmaya başlayabilir miyim?
Hayır. 250 kontör hesabınıza yüklendiğinde size bilgilendirme mesajı gelir. Bu mesajı aldıktan sonra kazandığınız 250 kontörü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kazandığım bedava kontörleri kullanarak yaptığım konuşmalarda dakikada kaç kontör düşer?
Tarifeniz ne olursa olsun dakikada 4 kontör düşer.

Turkcell’lilerle yaptığım konuşmalarda ilk olarak BizBize Hepimiz’de 50 kontör veya BizBize Canımın 3ü’nde 25 kontör vererek aldığım 1 saatimden mi yoksa bu kampanyadan kazandığım kontörlerden mi harcarım?
Bu kampanyadan kazandığınız kontörlerin kullanım süresi, aynı gün içinde 23.59’a kadar olduğundan ilk olarak bu kampanyadan kazandığınız kontörlerden harcarsınız. Ayrıca kazandığınız kontörlerle, BizBize Hepimiz’de 50 kontör veya BizBize Canımın 3ü’nde 25 kontör vererek haftalık 1 saat satın alamazsınız.

Kazandığım kontörleri kontör transfer yoluyla başkasına aktarabilir miyim?
Hayır. Kazandığınız kontörleri kontör transfer yoluyla başkasına aktaramazsınız

Kazandığım kontörleri SMS atmak için kullanabilir miyim?
Hayır. Kazandığınız kontörler sadece Turkcell’lilerle konuşmalarınızda geçerlidir. Kazandığınız kontörlerle doya doya konuşup, yüklediğiniz kontörlerle doya doya mesajlaşabilirsiniz.

Notlar
* Bu kampanyada kazanılan kontörler sadece Turkcell aboneleriyle yapılan konuşmalarda geçerlidir. Yurtdışı konuşmalarda ve diğer operatörlerle olan görüşmelerde geçerli değildir.
* Bu kampanyaya, tarifesi ne olursa olsun tüm bireysel Hazır Kart kullanıcıları katılabilir.
* Ne kadar bedava kontörünüz kaldığını öğrenmek için, günün her saatinde *123*10# ’yi tuşlayabilirsiniz.
* Hazır Kart’ınıza kontör yüklediğiniz andan itibaren, 90 gün boyunca telefonunuzdan arama yapabilir, aranabilir ve tüm Hazır Kart hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu 90 gün süresince tekrar kontör yüklemezseniz, 90 Günlük Yarı Aktif Dönem başlar. Yarı Aktif Dönem boyunca arayanlar size ulaşabilir, ancak siz kontörünüz olsa dahi arama yapamazsınız. Arama yapabilmek için her 90 günde bir kontör yüklemeniz gerekir. Bu 90 gün süresince tekrar kontör yüklemezseniz, 30 Günlük Son Dönem başlar. Son Dönem’de arama yapamaz ve aranamazsınız. Bu dönem içinde de kontör yüklemezseniz, Hazır Kart numaranız iptal edilir ve tekrar kullanılamaz.
* Ekonomik internet paketleri yüzde 90’a varan avantajlar sunuyor. Detaylı bilgi için tıklayın.
* Turkcell, tarifelerinin tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 
Numara taşıma uygulaması iyi geldi
25/11/2008
Kasım ayında başlayan "numara değiştirmeden, operatör değiştirebilme" uygulaması, GSM sektöründeki rekabeti zirveye taşıdı...

Taşınan numara sayısı 200 bini geçti
25/11/2008
9 Kasım tarihinde başlayan numara taşınabilirliği uygulaması üzerinden 15 gün geçmesine rağmen taşınan numara sayısı 200 bini geçti....

Numara taşımada bir ilk gerçekleşti
16/11/2008
Dünya uygulamalarında hakim operatörden abone çıkışının yaşandığı numara taşınabilirliğinde Türkiye’de farklı bir sonuç ortaya çıktı...

Numara Taşınabilirliğinden Turkcell Kârlı Çıktı
14/11/2008
Numara Taşınabilirliği’nin ilk 5 gününde tüketicilerin tercihi...

Turkcell numara taşıma verilerini açıkladı
14/11/2008
Telekomünikasyon Kurumu verilerine göre numara taşınabilirliğinin başladığı 9 Kasım tarihinden bugüne 100 binden fazla numara taşındı. Turkcell’in açıkladığı verilere göre numarasını taşıyan 100 bin abonenin...

3 Günde 37 Bin Abone Numarasını Taşıdı
13/11/2008
Telekominikasyon Kurumu tarafından 9 Kasım'da gece yarısı itibariyle uygulamaya giren ...

Vodafone ve Avea İlk Aboneyi Turkcell’den, Turkcell de Avea’dan Aldı
11/11/2008
Cep telefonu operatörleri Vodafone ile Avea ilk taşıma işlemini pazarın lideri Turkcell’den yaptı....

Numara taşımaya rekor başvuru
10/11/2008
Önceki gün başlayan numara taşınabilirliği uygulamasına ilk gün itibariyle rekor bir başvuru gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, dün saat 12.00 itibariyle..

Tüm Haberler