İşTcell'liler Praktiker'de de Çok Avantajlı

İşTcell'liler Praktiker'de de Çok Avantajlı

Şimdi İşTcell'liler Praktiker Yapı Marketlerinde her 100YTLlik alışverişlerinde 10YTLlik hediye çeki kazanıyor.

Şimdi İşTcell'liler ev ve ofis alışverişlerinde de İşTcell avantajından faydalanıyor; mutfak, banyo, mobilya, yapı malzemeleri, bahçe, boya vb kategorilerde 40,000'den fazla ürün çeşidi sunan Praktiker mağazalarından yapacakları her 100YTLlik alışveriş için 10YTLlik hediye çeki kazanıyor.

Kampanya 31 Aralık 2008 tarihine kadar geçerli.

Kimler Yararlanabilir

Kampanyadan bireysel ve kurumsal hatlı, faturalı ve Hazır Kart'lı tüm İşTcell'liler faydalanabilir.

Nasıl Yararlanırım?

Kampanyadan faydalanmak için İşTcell'lilerin, Praktiker mağazalarında İşTcell POS makinelerinin olduğu kasalarda alışveriş sonrasında, POS makinesine cep telefonu numarası ve İşTcell şifresini girmeleri kampanyadan faydalanmaları için yeterlidir.

İşTcell şifresi IS SIFRE yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenilebilir.

Notlar
* Kampanya, telefon ve internet üzerinden satışlarda, Praktiker Kart ile yapılan alışverişlerde ve toptan satışlarda geçerli değildir.
* Kampanya kapsamında, Praktiker mağazalarında herhangi bir ürün sınırı olmaksızın her 100YTLlik alışveriş için 10YTLlik hediye çeki kazanılacaktır.
* Praktiker mağazalarında, İşTcell kasalarında bulunan MobilPOS cihazından her 100YTLlik alışveriş için çıkacak olan her bir slip, 10 YTL'lik hediye çeki yerine geçecek, kasada alışveriş sonrasında teslim edilecektir.
* Kazanılan hediye çeki 31 Ocak 2009 tarihine kadar geçerlidir. 10 YTL'lik hediye çeklerinin her biri tek seferde veya istenirse ayrı ayrı kullanılabilecektir.
* Hediye çeklerinde kullanılmayan tutar karşılığı para üstü verilemeyecek olup, 10YTL hediye çeki bölünerek de kullanılamayacaktır.
* Kazanılan hediye çeki bir sonraki alışverişlerde geçerli olacaktır. Bu kampanya kapsamında en fazla 20 adet hediye çeki kazanılabilecek olup, hediye çeki ile yapılan alışverişlerde tekrar hediye çeki kazanılamayacak ve kazanılan hediye çeki Praktiker'in yapmış olduğu diğer kampanyalar / indirimler için kullanılamayacaktır.
* Kampanya kapsamında kazanılan çekler sadece İşTcell üyesi Turkcell aboneleri tarafından Praktiker mağazalarında kullanılabilir.
* Kazanılan hediye çekinin kullanımı esnasında da İşTcell üyeliğinin devam ediyor olması gereklidir.
* Ürün iadesinde iade tutarı kadar alışveriş çeki verilir. Hediye çeki karşılığı küpur değişimi ve para iadesi yapılamaz.
* Hediye çeklerini kullanırken orijinal Praktiker fiş/faturasının ibraz edilmesi gereklidir.
* Kaybedilmiş çekin sorumluluğu sahibine aittir.

 
Numara taşıma uygulaması iyi geldi
25/11/2008
Kasım ayında başlayan "numara değiştirmeden, operatör değiştirebilme" uygulaması, GSM sektöründeki rekabeti zirveye taşıdı...

Taşınan numara sayısı 200 bini geçti
25/11/2008
9 Kasım tarihinde başlayan numara taşınabilirliği uygulaması üzerinden 15 gün geçmesine rağmen taşınan numara sayısı 200 bini geçti....

Numara taşımada bir ilk gerçekleşti
16/11/2008
Dünya uygulamalarında hakim operatörden abone çıkışının yaşandığı numara taşınabilirliğinde Türkiye’de farklı bir sonuç ortaya çıktı...

Numara Taşınabilirliğinden Turkcell Kârlı Çıktı
14/11/2008
Numara Taşınabilirliği’nin ilk 5 gününde tüketicilerin tercihi...

Turkcell numara taşıma verilerini açıkladı
14/11/2008
Telekomünikasyon Kurumu verilerine göre numara taşınabilirliğinin başladığı 9 Kasım tarihinden bugüne 100 binden fazla numara taşındı. Turkcell’in açıkladığı verilere göre numarasını taşıyan 100 bin abonenin...

3 Günde 37 Bin Abone Numarasını Taşıdı
13/11/2008
Telekominikasyon Kurumu tarafından 9 Kasım'da gece yarısı itibariyle uygulamaya giren ...

Vodafone ve Avea İlk Aboneyi Turkcell’den, Turkcell de Avea’dan Aldı
11/11/2008
Cep telefonu operatörleri Vodafone ile Avea ilk taşıma işlemini pazarın lideri Turkcell’den yaptı....

Numara taşımaya rekor başvuru
10/11/2008
Önceki gün başlayan numara taşınabilirliği uygulamasına ilk gün itibariyle rekor bir başvuru gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, dün saat 12.00 itibariyle..

Tüm Haberler