Yurtdışı TekFiyat

Yurtdışı TekFiyat

Türkiye'den yurtdışındaki tüm cep ve sabit hatları sadece 35YKr / 4 kontör'e arayın!

Türkiye'den yurtdışındaki tüm cep ve sabit hatları aramanın dakikası sadece 35YKr / 4 kontör. Bu avantajdan faydalanmak için YURTDISI yazıp boşluk bırakarak 6633'e gönderin.

Ücretlendirme
Yurtdışı indirimine abone olun, aylık 2,95 ytl karşılığı yurtdışındaki tüm cep ve sabit hatları dakikası 35YKr'a arayın.

Yurtdışı indirimi Hazır Kart aboneleri için de geçerli. Tek seferde 250 ve üzeri kontör yükleyen Hazır Kartlılar, 1 ay boyunca yurtdışındaki tüm cep ve sabit hatlarla dakikası 4 kontöre konuşabiliyor. Fiyatlara KDV dahil, ÖİV hariçtir.

Katılım Koşulları
Yurtdışı indiriminden yararlanabilmek için YURTDISI yazıp boşluk bırakarak 6633'e gönderin. Abonelik onay mesajını aldıktan sonra, yurtdışı numaralarla indirimli konuşabileceksiniz.

Abonelik iptali için IPTAL YURTDISI yazın 6633'e gönderin.

Sık Sorulanlar

Yurtdışına çıktığımda bu indirimli fiyatlardan konuşabilir miyim?
Hayır. Yurtdışı indirimi, Türkiye'den yurtdışı numaraları aramanız durumunda geçerlidir. Yurtdışında yaptığınız aramalar Turkcell Dünya tarifesi ile ücretlendirilir.

Yurtdışını indirimli aramak için tarifemi değiştirmek zorunda mıyım?
Hayır, yurtdışı indirimini mevcut tarifenizle beraber kullanabilirsiniz. Tarife değişikliği yapmanıza gerek yoktur.

Numaramı değiştirdim, aboneliğim devam eder mi?
Evet. Numara değişikliği yaptığınızda aboneliğiniz devam eder. Numaranızı devrettiğinizde o numaraya ait olan abonelik iptal olur.

Kıbrıs numaralarını da indirimli arayabilir miyim?
Evet. Kıbrıs numaraları da yurtdışı indirimine dahildir.

Yurtdışı indirimini nasıl iptal edebilirim?
IPTAL YURTDISI yazıp 6633'e göndererek iptal edebilirsiniz.

Notlar
* Yurtdışı indirim seçeneği bir tarife değildir. İndirimden faydalanmak için mevcut tarifenizi değiştirmeniz gerekmez. Tarifeniz ne olursa olsun, indirimden faydalanabilirsiniz. Yurtdışı indirimi tüm yurtdışı cep ve sabit hatlara yapılan aramalarda geçerlidir. Kıbrıs numaraları indirim kapsamındadır.
* Ücretlendirme periyodu Hazır Kart hatlarda 15 saniyede 1 kontör, faturalı hatlarda 6 saniyede birdir.
* Faturalı hat kullanıcıları, yurtdışı indiriminden bir sonraki fatura kesiminden itibaren faydalanmaya başlayabilir. Abonelik başladıktan sonra, 2,95 YTL'lik abonelik ücreti ilk faturalarına yansır. Abonelik iptali, iptal talebinden bir sonraki fatura döneminde geçerli olacaktır.
* Hazır Kart aboneleri 250 ve üzeri kontör yüklediklerinde 1 ay boyunca yurtdışı numaraları dakikası 4 kontörden arayacaklardır. 1 ay sonunda yeterli kontör yüklemesi yapılmazsa, yurtdışı numaraları yönüne yapılan aramalar yurtdışı tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
* Turkcell, kampanyalarının tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 
Numara taşıma uygulaması iyi geldi
25/11/2008
Kasım ayında başlayan "numara değiştirmeden, operatör değiştirebilme" uygulaması, GSM sektöründeki rekabeti zirveye taşıdı...

Taşınan numara sayısı 200 bini geçti
25/11/2008
9 Kasım tarihinde başlayan numara taşınabilirliği uygulaması üzerinden 15 gün geçmesine rağmen taşınan numara sayısı 200 bini geçti....

Numara taşımada bir ilk gerçekleşti
16/11/2008
Dünya uygulamalarında hakim operatörden abone çıkışının yaşandığı numara taşınabilirliğinde Türkiye’de farklı bir sonuç ortaya çıktı...

Numara Taşınabilirliğinden Turkcell Kârlı Çıktı
14/11/2008
Numara Taşınabilirliği’nin ilk 5 gününde tüketicilerin tercihi...

Turkcell numara taşıma verilerini açıkladı
14/11/2008
Telekomünikasyon Kurumu verilerine göre numara taşınabilirliğinin başladığı 9 Kasım tarihinden bugüne 100 binden fazla numara taşındı. Turkcell’in açıkladığı verilere göre numarasını taşıyan 100 bin abonenin...

3 Günde 37 Bin Abone Numarasını Taşıdı
13/11/2008
Telekominikasyon Kurumu tarafından 9 Kasım'da gece yarısı itibariyle uygulamaya giren ...

Vodafone ve Avea İlk Aboneyi Turkcell’den, Turkcell de Avea’dan Aldı
11/11/2008
Cep telefonu operatörleri Vodafone ile Avea ilk taşıma işlemini pazarın lideri Turkcell’den yaptı....

Numara taşımaya rekor başvuru
10/11/2008
Önceki gün başlayan numara taşınabilirliği uygulamasına ilk gün itibariyle rekor bir başvuru gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, dün saat 12.00 itibariyle..

Tüm Haberler