Avea - Türk Telekom Evlilik Kampanyası

Avea ve Türk Telekom'dan Bir İlk

Türk Telekom'un evlilik kampanyasından yararlanan Türk Telekom abonelerine tam 600 dakika ve 600 SMS hediye.

Türk Telekom'un Evlilik Kampanyası taahhütnamesiyle hemen Avea bayisine gelin, faturalı hat alın, bu fırsatı kaçırmayın.

Siz de Avealı olun, siz de gülün.

Kampanya Detayları
* Türk Telekom'un Evlilik Kampanyası'ndan yararlanan aboneler, 31 Aralık 2008'e kadar faturalı Avea hattı aldıklarında 6 fatura dönemi boyunca 100 dakika ve 100 SMS hediye kazanacaklardır.
* Kampanya bireysel ve kamu faturalı hatlar için geçerlidir.
* Hediye dakikalar ve SMS'ler aktivasyondan sonraki 6 fatura dönemi boyunca verilecek olup, yurt içi ev ve iş numaralarına yönelik kullanılabilecektir.
* Bu altı fatura dönemi boyunca abonenin hattının bağlı olduğu tarife ve/veya paket ve/veya başka bir kampanya sebebiyle abonenin hattına yüklenmiş ücretsiz dakika ve SMS'ler var ise öncelikle bu süreler ve SMS'ler tüketilecektir.
* Kullanılmayan hediye dakikalar ve SMS'ler, ilgili fatura döneminin sonunda silinecektir.
* Aboneler, bu kampanya karşılığında Avea ile 12 aylık sözleşme imzalayacaklardır. Sözleşme süresinin bitiminden önce hatlarını kapatmaları, kampanyadan çıkmaları, faturasız hatta geçmeleri veya kapatılmasına sebebiyet vermeleri durumunda ise 35 YTL ceza bedeli abonelerin son faturalarına yansıtılacaktır.
* Kampanya için gerekli evraklar: TT Evlilik Kampanyasının taahhütnamesi ve faturalı AVEA aboneliği için gerekli standart evraklar.

 
Numara taşıma uygulaması iyi geldi
25/11/2008
Kasım ayında başlayan "numara değiştirmeden, operatör değiştirebilme" uygulaması, GSM sektöründeki rekabeti zirveye taşıdı...

Taşınan numara sayısı 200 bini geçti
25/11/2008
9 Kasım tarihinde başlayan numara taşınabilirliği uygulaması üzerinden 15 gün geçmesine rağmen taşınan numara sayısı 200 bini geçti....

Numara taşımada bir ilk gerçekleşti
16/11/2008
Dünya uygulamalarında hakim operatörden abone çıkışının yaşandığı numara taşınabilirliğinde Türkiye’de farklı bir sonuç ortaya çıktı...

Numara Taşınabilirliğinden Turkcell Kârlı Çıktı
14/11/2008
Numara Taşınabilirliği’nin ilk 5 gününde tüketicilerin tercihi...

Turkcell numara taşıma verilerini açıkladı
14/11/2008
Telekomünikasyon Kurumu verilerine göre numara taşınabilirliğinin başladığı 9 Kasım tarihinden bugüne 100 binden fazla numara taşındı. Turkcell’in açıkladığı verilere göre numarasını taşıyan 100 bin abonenin...

3 Günde 37 Bin Abone Numarasını Taşıdı
13/11/2008
Telekominikasyon Kurumu tarafından 9 Kasım'da gece yarısı itibariyle uygulamaya giren ...

Vodafone ve Avea İlk Aboneyi Turkcell’den, Turkcell de Avea’dan Aldı
11/11/2008
Cep telefonu operatörleri Vodafone ile Avea ilk taşıma işlemini pazarın lideri Turkcell’den yaptı....

Numara taşımaya rekor başvuru
10/11/2008
Önceki gün başlayan numara taşınabilirliği uygulamasına ilk gün itibariyle rekor bir başvuru gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, dün saat 12.00 itibariyle..

Tüm Haberler