ESO İndirim Seçeneği

Özel bir sabit ücreti olmayan Esnaf ve Sanatkarları Odası indirim seçeneğine dahil olan hatlar, kullandıkları İşte Tarife ve seçeneklerinin sabit ücretini ödüyor.

Esnaf ve Sanatkarları Odası indirim seçeneğinden, ilgili kanundaki tanıma uyan esnaf ve sanatkar odaları ile bu odaların üyeleri yararlanabilir.

Esnaf ve Sanatkarları Odası tanımı: 5362 sayılı Esnaf ve Sanatkarlar Meslek Kuruluşları Kanunu kapsamında esnaf ve sanatkarların kuracakları ihtisas ve karma esnaf ve sanatkarlar odaları olarak tanımlanabilecektir.

Esnaf ve Sanatkarları Odası üye tanımı: 5362 sayılı Esnaf ve Sanatkarlar Meslek Kuruluşları Kanunu kapsamında, ister gezici, ister sabit bir mekanda bulunsun, Esnaf ve Sanatkar ile Tacir ve Sanayiciyi Belirleme Koordinasyon Kurulu tarafından belirlenen esnaf ve sanatkar meslek kollarına dahil olup, ekonomik faaliyetini sermayesi ile birlikte bedeni çalışmasına dayandıran ve kazancı tacir veya sanayici niteliğini kazandırmayacak miktarda olan, basit usulde vergilendirilenler ve işletme hesabı esasına göre deftere tabi olanlar ile vergiden muaf bulunan meslek ve sanat sahibi kimseler olarak tanımlanabilecektir.

* Esnaf ve Sanatkarlar Odası indirimli seçeneğinden yararlanabilmek için kurumsal müşterilerimizin İşte Tarife’yi kullanmaları gerekmektedir. Bu tarifeyi kullanmayan kurumsal müşterilerimiz de tarife değişikliği yaptıktan sonra Esnaf ve Sanatkarlar Odası indirimli seçeneğinden yararlanabilir.
* Holdingİçi indirimli seçeneğinde Esnaf ve Sanatkarları Odaları’na yapılan kampanya ile kendi aralarında şirket içi fiyatlarından görüşen müşterilerimiz, Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçeneğine geçirileceklerdir. Mevcut kullanımlarında bir değişiklik olmayacaktır.
* Esnaf ve Sanatkarlar Odası İndirimi 30 Nisan 2009’a kadar geçerlidir.
 
Numara taşıma uygulaması iyi geldi
25/11/2008
Kasım ayında başlayan "numara değiştirmeden, operatör değiştirebilme" uygulaması, GSM sektöründeki rekabeti zirveye taşıdı...

Taşınan numara sayısı 200 bini geçti
25/11/2008
9 Kasım tarihinde başlayan numara taşınabilirliği uygulaması üzerinden 15 gün geçmesine rağmen taşınan numara sayısı 200 bini geçti....

Numara taşımada bir ilk gerçekleşti
16/11/2008
Dünya uygulamalarında hakim operatörden abone çıkışının yaşandığı numara taşınabilirliğinde Türkiye’de farklı bir sonuç ortaya çıktı...

Numara Taşınabilirliğinden Turkcell Kârlı Çıktı
14/11/2008
Numara Taşınabilirliği’nin ilk 5 gününde tüketicilerin tercihi...

Turkcell numara taşıma verilerini açıkladı
14/11/2008
Telekomünikasyon Kurumu verilerine göre numara taşınabilirliğinin başladığı 9 Kasım tarihinden bugüne 100 binden fazla numara taşındı. Turkcell’in açıkladığı verilere göre numarasını taşıyan 100 bin abonenin...

3 Günde 37 Bin Abone Numarasını Taşıdı
13/11/2008
Telekominikasyon Kurumu tarafından 9 Kasım'da gece yarısı itibariyle uygulamaya giren ...

Vodafone ve Avea İlk Aboneyi Turkcell’den, Turkcell de Avea’dan Aldı
11/11/2008
Cep telefonu operatörleri Vodafone ile Avea ilk taşıma işlemini pazarın lideri Turkcell’den yaptı....

Numara taşımaya rekor başvuru
10/11/2008
Önceki gün başlayan numara taşınabilirliği uygulamasına ilk gün itibariyle rekor bir başvuru gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, dün saat 12.00 itibariyle..

Tüm Haberler