Şirketİçi İndirimli
Tüm Turkcell'lilerle 24 YKr/Dk.
*Şirkete kayıtlı hatlarla 1,5 YKr/Dk.
Sabit hatlarla 39 YKr/Dk.
Diğer operatör aboneleriyle 60 YKr/Dk.
Aylık sabit ücret 8 YTL/ay

* Şirketİçi İndirimli seçeneğinden yalnızca İşte Tarife’deki abonelerimiz yararlanabilir.
* Bu seçenekle sunulan indirim, sadece aynı şirket üzerine kayıtlı İşte Tarife’de Turkcellİçi ve HerYöne dakika paketlerini kullanan hatlar dışındaki hatlar arasındaki şirket içi görüşmeler için geçerlidir. Turkcell'in HerYöne Dakika Paketleri, Turkcellİçi Dakika Paketleri, Katma Değerli Servisler, Kısa Mesaj, GPRS gibi diğer servisleri için kullanılamaz.

Şirket üzerine kayıtlı HerYöne Dakika Paketli hatlara, Turkcellİçi Dakika Paketli hatlara, kurumsal şirket tarifeleri haricindeki Turkcell'e ait hatlara, diğer operatörler ve Türk Telekom sabit hatlarına yapılacak aramalar, İşte Tarife üzerinden gerçekleşir.
* Aylık katılım ücretine (8 YTL) KDV dahil, ÖİV hariçtir.
* Şirketİçi İndirimli, İşte Tarife ile birlikte alınan bir indirim seçeneğidir. Bu indirimi seçen hattın faturasına İşte Tarife’nin aylık sabit ücreti yansıtılmaya devam eder.
* Şirket İçi indirimli seçeneğinden faydalanan hatlar yurtiçindeyken, aradıkları aynı şirket üzerine kayıtlı İşte Tarife’ye dahil hat yurtdışında ise indirimli konuşur. Ancak Şirketİçi indirimli kullanan hatlar yurtdışına çıktıklarında aynı şirket üzerine kayıtlı İşte Tarife’ye dahil diğer hatlarla uluslararası dolaşım ücret kriterine göre konuşur.
* Güncel fatura bilgisi hesaplanırken, Şirket İçi indirimli indirimi de dikkate alınır ve güncel fatura tutarına yansıtılır.
* Şirket İçi indirimli seçeneğine dahil hat devredildiğinde, ödenmemiş borçlarından dolayı aramaya ve aranmaya kapatıldığında Şirket İçi indirimli seçeneği otomatik olarak iptal olur. Hatlar tekrar aktif hale geldiğinde yeniden başvuru yapılarak Şirket İçi İndirimli seçeneği seçilmelidir.
* Özel görüşmelerinizi faturanızda ayrıca görmek için iş dışı görüşmelerinizin başına * koyarak arama yapmanız yeterlidir.
* Başvurunuz ilk fatura döneminizde aktif olacaktır.
* Ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
* Şirketİçi İndirimli 30 Nisan 2009’a kadar geçerlidir.
 
Numara taşıma uygulaması iyi geldi
25/11/2008
Kasım ayında başlayan "numara değiştirmeden, operatör değiştirebilme" uygulaması, GSM sektöründeki rekabeti zirveye taşıdı...

Taşınan numara sayısı 200 bini geçti
25/11/2008
9 Kasım tarihinde başlayan numara taşınabilirliği uygulaması üzerinden 15 gün geçmesine rağmen taşınan numara sayısı 200 bini geçti....

Numara taşımada bir ilk gerçekleşti
16/11/2008
Dünya uygulamalarında hakim operatörden abone çıkışının yaşandığı numara taşınabilirliğinde Türkiye’de farklı bir sonuç ortaya çıktı...

Numara Taşınabilirliğinden Turkcell Kârlı Çıktı
14/11/2008
Numara Taşınabilirliği’nin ilk 5 gününde tüketicilerin tercihi...

Turkcell numara taşıma verilerini açıkladı
14/11/2008
Telekomünikasyon Kurumu verilerine göre numara taşınabilirliğinin başladığı 9 Kasım tarihinden bugüne 100 binden fazla numara taşındı. Turkcell’in açıkladığı verilere göre numarasını taşıyan 100 bin abonenin...

3 Günde 37 Bin Abone Numarasını Taşıdı
13/11/2008
Telekominikasyon Kurumu tarafından 9 Kasım'da gece yarısı itibariyle uygulamaya giren ...

Vodafone ve Avea İlk Aboneyi Turkcell’den, Turkcell de Avea’dan Aldı
11/11/2008
Cep telefonu operatörleri Vodafone ile Avea ilk taşıma işlemini pazarın lideri Turkcell’den yaptı....

Numara taşımaya rekor başvuru
10/11/2008
Önceki gün başlayan numara taşınabilirliği uygulamasına ilk gün itibariyle rekor bir başvuru gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, dün saat 12.00 itibariyle..

Tüm Haberler