MobilOfis ile şimdi her yer ofis!

MobilOfis ile şimdi her yer ofis!

İşTcell’in sunduğu MobilOfis çözümleriyle şimdi her yer sizin ofisiniz.

Ekonomik Internet
Türkiye'deki en yaygın kapsama alanına sahip ve GPRS'e göre 3 kata varan hız imkanı veren tek teknoloji EDGE teknolojisidir. EDGE teknolojisiyle Turkcell mobil internet bağlantısı artık çok ekonomik.

Aylık 2,5 YTL’den başlayan Ekonomik İnternet paketlerinden birine abone olarak şirketinizin tüm kullanımı için tek bir büyük paket sağlayan Ortak GPRSCell'den faydalanabilir ve yüzde 90'na varan maliyet avantajı sağlayabilirsiniz.

TurkcellPDA
Evde ya da ofiste hazırladığınız bir Excel tablosu ile gün içinde işlem yapmak, bir veri tabanını gün içinde de sürekli çalıştırmak istiyorsanız veya seyahatte Web sayfanızı düzenleme ihtiyacı duyuyorsanız, mutlaka bir PDA’e ihtiyacınız var demektir.

TurkcellPDA cebinizdeki bilgisayardır. Onunla internette gezinebilir, ofis dışındayken e-postalarınızı anında okuyup cevaplayabilir, ofis uygulamalarını rahatlıkla açıp kullanabilirsiniz.

Turkcell BlackBerry
TurkcellBlackBerry ile ofiste olmadığınız zamanlarda bile e-postalarınıza anında ulaşabilirsiniz. Böylece önemli gelişmelerden, takip edilmesi gereken işlerden, alınması gereken kararlardan her an haberdar olursunuz.

E-postalarınıza bulunduğunuz her yerden cevap yazarak zaman kazanırsınız.

TurkcellConnect Kart
TurkcellConnect Kart ile her zaman ve her yerde üstelik EDGE hızında internete, şirketinizin kurumsal ağına ve e-postalarınıza kolayca ve kablosuz bağlanabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece TurkcellConnect Kart'ı dizüstü bilgisayarınıza takmak.

BasKonuş
Artık toplantı yapmak ya da önemli kararları ekibe bildirmek için tüm çalışanlarınızı ofise çağırmanıza gerek kalmadı.

Ekibiniz ile anlık bilgi alışverişi yapabilir, acil kararlarınızı hızlı ve doğru bir şekilde alabilirsiniz. Toplu anons olanağı ile anında hızlı toplantılar yaparak zamandan tasarruf edersiniz.

Saha Gücü Yönetimi
Turkcell Saha Gücü Yönetimi uygulamalarıyla bayi ağınızı kontrol edebilir, sahadaki ekiplerinizin merkezle eşzamanlı çalışmalarını sağlayabilirsiniz.

Sahadayken elemanlarınız anında siparişlerini iletir, sipariş/stok takibi yapabilir.

Ofise bağlı olmadan anında müşterilerinizin ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Dokümantasyon yükünden kurtulup hem işinizi hızlandırır hem verimliliğinizi artırabilirsiniz. Üstelik elemanlarınız gündüz sahadayken, akşamda ofiste evrak işi yapmaktan da kurtulur.

Turkcell SIM Kartlı Dizüstü Bilgisayar
İçinde Turkcell data SIM kartı gömülü olan dizüstü bilgisayarlar sayesinde dilediğiniz yerden 3G / EDGE / GPRS hizmetlerini kullanarak internete bağlanabilir, e-postalarınıza ulaşıp, cevaplayabilirsiniz.

Mobilken iş ve özel iletişim ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilirsiniz.

Hediye TurkcellConnect Kart Kampanyası
Şimdi 12 ay boyunca 29 YTL veya 59 YTL taahhüt veren İşTcell’li tüm şirketlerimize 150 MB ya da 1 GB internet kullanımı içeren TurkcellConnect Kart hediyemiz.

 
Numara taşıma uygulaması iyi geldi
25/11/2008
Kasım ayında başlayan "numara değiştirmeden, operatör değiştirebilme" uygulaması, GSM sektöründeki rekabeti zirveye taşıdı...

Taşınan numara sayısı 200 bini geçti
25/11/2008
9 Kasım tarihinde başlayan numara taşınabilirliği uygulaması üzerinden 15 gün geçmesine rağmen taşınan numara sayısı 200 bini geçti....

Numara taşımada bir ilk gerçekleşti
16/11/2008
Dünya uygulamalarında hakim operatörden abone çıkışının yaşandığı numara taşınabilirliğinde Türkiye’de farklı bir sonuç ortaya çıktı...

Numara Taşınabilirliğinden Turkcell Kârlı Çıktı
14/11/2008
Numara Taşınabilirliği’nin ilk 5 gününde tüketicilerin tercihi...

Turkcell numara taşıma verilerini açıkladı
14/11/2008
Telekomünikasyon Kurumu verilerine göre numara taşınabilirliğinin başladığı 9 Kasım tarihinden bugüne 100 binden fazla numara taşındı. Turkcell’in açıkladığı verilere göre numarasını taşıyan 100 bin abonenin...

3 Günde 37 Bin Abone Numarasını Taşıdı
13/11/2008
Telekominikasyon Kurumu tarafından 9 Kasım'da gece yarısı itibariyle uygulamaya giren ...

Vodafone ve Avea İlk Aboneyi Turkcell’den, Turkcell de Avea’dan Aldı
11/11/2008
Cep telefonu operatörleri Vodafone ile Avea ilk taşıma işlemini pazarın lideri Turkcell’den yaptı....

Numara taşımaya rekor başvuru
10/11/2008
Önceki gün başlayan numara taşınabilirliği uygulamasına ilk gün itibariyle rekor bir başvuru gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, dün saat 12.00 itibariyle..

Tüm Haberler