Turkcell'lilere Boyner'de %15 Ekstra İndirim!

Turkcell'lilere Boyner'de %15 Ekstra İndirim!

Boyner Mağazaları'nda yüzlerce seçkin markada %50'ye varan indiriminin üzerine sadece Turkcell'lilere özel ek %15 indirim!

Üstelik Kozmetik, Genç Giyim Aktif Spor ve Ev Reyonları'nda belirli indirimsiz ürünlerde ve Outlet Mağazaları'nda Turkcell'lilere özel %15 indirim yine geçerli*!

İndirimden faydalanmak için BOYNER yazıp 7030'a göndererek şifre alıp, ödeme yaparken telefon numaranızı ve şifrenizi söylemeniz yeterli! Her alışverişinizde yeni şifre almayı unutmayın!

Notlar
* Tüm Turkcell'lilere özel ekstra %15 indirim, 20 Kasım – 31 Aralık 2008 tarihleri arasında Boyner, Boyner Beauté, Boyner Evde, Boyner Sports ve Boyner Outlet Mağazalarından yapılacak alışverişlerde, indirimli fiyatlar üzerinden ekstra %15 indirim uygulanacaktır. Belirtilen mağazalarda %50'ye varan indirim kampanyasına dahil olmayan ürünlerde Turkcell'lilere özel %15 indirim uygulanmaktadır.
* BOYNER yazıp 7030'a SMS göndererek kampanya şifrenizi alabilirsiniz. İndiriminizi aktif hale getirebilmek için şifrenizi Boyner Mağazaları ödeme noktalarında telefon numaranız ile birlikte söylemeniz yeterlidir. Şifrenizi almak için gönderdiğiniz SMS ücretsizdir.
* İndirim nakit ödemelerde geçerli %5 indirim ile birleştirilebilir.
* E-Ticaret (internet) Mağazası'nda ve toplu alımlarda, mağaza içi diğer kampanyalarla, çeklerin kullanımıyla ve her ayın son günü uygulanan "Kelebekli ürünlerde %50 indirim kampanyası" ile birlikte geçerli değildir.
* Kozmetik reyonundaki La Prairie, Sisley, Dior ve Biotherm markalarında Turkcell Abonelerine özel bu indirim oranı %10 olarak uygulanır.
* Kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgi Boyner Mağazaları satış danışmanlarında.

 
Numara taşıma uygulaması iyi geldi
25/11/2008
Kasım ayında başlayan "numara değiştirmeden, operatör değiştirebilme" uygulaması, GSM sektöründeki rekabeti zirveye taşıdı...

Taşınan numara sayısı 200 bini geçti
25/11/2008
9 Kasım tarihinde başlayan numara taşınabilirliği uygulaması üzerinden 15 gün geçmesine rağmen taşınan numara sayısı 200 bini geçti....

Numara taşımada bir ilk gerçekleşti
16/11/2008
Dünya uygulamalarında hakim operatörden abone çıkışının yaşandığı numara taşınabilirliğinde Türkiye’de farklı bir sonuç ortaya çıktı...

Numara Taşınabilirliğinden Turkcell Kârlı Çıktı
14/11/2008
Numara Taşınabilirliği’nin ilk 5 gününde tüketicilerin tercihi...

Turkcell numara taşıma verilerini açıkladı
14/11/2008
Telekomünikasyon Kurumu verilerine göre numara taşınabilirliğinin başladığı 9 Kasım tarihinden bugüne 100 binden fazla numara taşındı. Turkcell’in açıkladığı verilere göre numarasını taşıyan 100 bin abonenin...

3 Günde 37 Bin Abone Numarasını Taşıdı
13/11/2008
Telekominikasyon Kurumu tarafından 9 Kasım'da gece yarısı itibariyle uygulamaya giren ...

Vodafone ve Avea İlk Aboneyi Turkcell’den, Turkcell de Avea’dan Aldı
11/11/2008
Cep telefonu operatörleri Vodafone ile Avea ilk taşıma işlemini pazarın lideri Turkcell’den yaptı....

Numara taşımaya rekor başvuru
10/11/2008
Önceki gün başlayan numara taşınabilirliği uygulamasına ilk gün itibariyle rekor bir başvuru gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, dün saat 12.00 itibariyle..

Tüm Haberler