Turkcell-BlackBerry BIS Kampanyası

Turkcell-BlackBerry BIS Kampanyası

Turkcell-BlackBerry ile e-postalarınız her zaman yanınızda.

Zaman ve mekandan bağımsız olarak hem iş hem de kişisel e-postalarınızı anında okumak, cevaplamak, MSN, GTalk, Facebook, BlackBerry Maps benzeri tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için tek ihtiyacınız olan Turkcell-BlackBerry!

Bireysel BIS (BlackBerry Internet Service) sınırsız kullanım paketi alarak seçeceği Turkcell-BlackBerry modeline göre değişen 12, 18 veya 24 aylık sürelerle taahhüt veren tüm bireysel müşterilerimiz Kontratlı Bireysel BIS kampanyasına katılabilir.

Siz de Turkcell-BlackBerry Bireysel Taahhütlü BIS kampanyasına katılın, tüm iletişim ve eğlence ihtiyaçlarınızı zaman ve mekandan bağımsız olarak karşılayın.

Turkcell-BlackBerry Modeli Kampanya Paketi Turkcell-BlackBerry Kullanımı Aylık Tüm Vergiler Dahil Toplam Fiyat
BlackBerry 8120 12 Aylık Cihazlı Sınırsız 125 YTL
24 Aylık Cihazlı 79 YTL
BlackBerry 8320 12 Aylık Cihazlı 135 YTL
24 Aylık Cihazlı 85 YTL
BlackBerry 8820 12 Aylık Cihazlı 145 YTL
24 Aylık Cihazlı 89 YTL
BlackBerry BOLD
(9000)
18 Aylık Cihazlı 99 YTL
- 12 Aylık Cihazsız 2 MB 15 YTL
12 Aylık Cihazsız Sınırsız 35 YTL

Kimler Katılabilir?

Kontratlı Bireysel BIS Kampanyası'na, en az 6 aydır Turkcell abonesi olan bireysel faturalı hat sahibi abonelerimiz katılabilir.

6 aydan az süredir bireysel hat sahibi olan veya Hazır Kart kullanan abonelerimiz kampanyadan faydalanamazlar.

Sık Sorulanlar

Kampanyadan faydalanmak için ne yapmalıyım?
Kampanyadan faydalanmak için Bireysel BIS limitsiz kullanım paketi alarak, seçeceğiniz Turkcell- BlackBerry modeline göre 12 ve 24 aylık taahhüt vermeniz yeterlidir. Detaylı bilgi almak için Turkcell Extra Mağazalarına, teknoloji marketlerine ve 444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ne danışabilirsiniz.

Turkcell-BlackBerry, BIS (BlackBerry Internet Servisi) nedir?
BIS abonelerimizin POP3 destekli e-postalarını Turkcell-BlackBerry cihazından yönetebilmelerini sağlayan bir Turkcell servisidir. BIS, e-posta mesajlarınızın siz hiçbir şey yapmadan, "push e-mail" teknolojisi sayesinde anında Turkcell-BlackBerry cihazınıza gelmesini sağlar. Böylece e-postalarınızı Turkcell-BlackBerry'nizden gönderebilir ve alabilirsiniz.

E-posta adresim yok / POP3 destekli e-posta adresim yok, ne yapabilirim?
Turkcell BlackBerry abonesi olduğunuzda, dilerseniz sistemden …@turkcell.blackberry.com uzantılı adresi tanımlayabilirsiniz. Size özel tanımlanacak bu adresi kişisel amaçla kullanabilirsiniz.

Notlar
* Kontratlı Bireysel BIS kampanyası 30 Haziran 2009 tarihinde sona erecektir.
* Bireysel BIS Kampanyası kapsamında Turkcell-BlackBerry 8120, 8320, 8820 ve 9000 (BOLD) modellerine ücretsiz sahip olabilirsiniz. Taahhüt karşılığı verilecek cihazlar stoklarla sınırlıdır.
* Kontratlı Bireysel BIS kampanyası, ses tarifelerinden bağımsız bir kampanyadır. İstediğiniz tarife ve sesle ilgili kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bahsi geçen fiyatlar sadece cihaz ve data kullanım bedellerini içermektedir.
* Sınırsız kullanım sadece BlackBerry APN üzerinden sınırsız e-posta ve/veya internet erişimi kapsar.
* WAP veya diğer APN kullanımları hariçtir. Wap kullanımı ayrıca TURKCELL wapcell tarifesinden ücretlendirilir. Standart tarife seçildiğinde, blackberry.net APN'i üzerinden 2 MB'ın aşılması durumunda, kullanılan data miktarı 0.01 YTL / KB şeklinde data aşım ücreti olarak ücretlendirilecek ve faturaya yansıtılacaktır.
* Fiyatlar yurtiçi kullanım için geçerlidir. Turkcell-BlackBerry cihazlardan yurtdışındaki GPRS kullanımları, GPRS dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
* Bireysel BIS kampanyası başka bir şahsa ait hatta devredilemez.
* Cep telefonunuzu garanti kapsamındayken servise götürdüğünüzde, kullanıcı hatası olmadığı takdirde herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Aksi takdirde, cihazın garanti süresi sona erdiğinde ve garanti süresi devam ederken kullanıcı hatası olduğu durumlarda, teknik servisin belirleyeceği ücret kullanıcı tarafından ödenmelidir.

 
Numara taşıma uygulaması iyi geldi
25/11/2008
Kasım ayında başlayan "numara değiştirmeden, operatör değiştirebilme" uygulaması, GSM sektöründeki rekabeti zirveye taşıdı...

Taşınan numara sayısı 200 bini geçti
25/11/2008
9 Kasım tarihinde başlayan numara taşınabilirliği uygulaması üzerinden 15 gün geçmesine rağmen taşınan numara sayısı 200 bini geçti....

Numara taşımada bir ilk gerçekleşti
16/11/2008
Dünya uygulamalarında hakim operatörden abone çıkışının yaşandığı numara taşınabilirliğinde Türkiye’de farklı bir sonuç ortaya çıktı...

Numara Taşınabilirliğinden Turkcell Kârlı Çıktı
14/11/2008
Numara Taşınabilirliği’nin ilk 5 gününde tüketicilerin tercihi...

Turkcell numara taşıma verilerini açıkladı
14/11/2008
Telekomünikasyon Kurumu verilerine göre numara taşınabilirliğinin başladığı 9 Kasım tarihinden bugüne 100 binden fazla numara taşındı. Turkcell’in açıkladığı verilere göre numarasını taşıyan 100 bin abonenin...

3 Günde 37 Bin Abone Numarasını Taşıdı
13/11/2008
Telekominikasyon Kurumu tarafından 9 Kasım'da gece yarısı itibariyle uygulamaya giren ...

Vodafone ve Avea İlk Aboneyi Turkcell’den, Turkcell de Avea’dan Aldı
11/11/2008
Cep telefonu operatörleri Vodafone ile Avea ilk taşıma işlemini pazarın lideri Turkcell’den yaptı....

Numara taşımaya rekor başvuru
10/11/2008
Önceki gün başlayan numara taşınabilirliği uygulamasına ilk gün itibariyle rekor bir başvuru gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, dün saat 12.00 itibariyle..

Tüm Haberler