Otomatik Kontör Yükleme Kampanyası

150 yüklemeye 300, 250'ye 500 bedava!

150 kontör yüklemeye 300, 250 kontör yükleyene tam 500 kontör hediye. Artık Hazır Kart'lılar her ay yüklediklerinin 2 katını kazanıyor!!!

* Bir Turkcell İletişim merkezi'ne gidilir,
* 12 aylık otomatik kontör yükleme talimatı verilir,
* 12 ay boyunca her ay yüklenen kontörün hediyesi 2 katı kontör de güle güle harcanır.

Kampanyaya katılanlar 100 kontör talimatı için her ay 100, 150 kontör talimatı için 300, 250 kontör talimatı için 500, 500 kontör talimatı için 1500 ve 1000 kontör talimatı için 3000 hediye kontör kazanır.

Ücretlendirme
Tarifeniz ne olursa olsun bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Otomatik kontör yükleme talimatı verdiğiniz ve her ay hattınıza yüklenen kontörler, mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilecektir. Hediye kontörler sadece yurt içinde Turkcell'lilerle yapılan görümelerde geçerli olup, Bizbize Kampus tarifesinde dakikada 3, Bizbize Kampus harici tarifelerde dakikada 4 kontör şeklinde ücretlendirilir.

Her ay yüklenme talimatı verilen kontör miktarının toplam yıllık tutarı 12 eşit taksitte kredi kartınızdan çekilecektir. Örnek olarak, eğer 150 kontör yükleme talimatı verirseniz, her ay 150 kontörün ücreti olan 25 YTL kredi kartınıza yansıtılacaktır. Talimat verilen kontör miktarı her ay otomatik olarak hattınıza yüklenecektir.

Katılım Koşulları
Kampanyadan sadece bireysel ön ödemeli müşterilerimiz faydalanabilmektedir.

Kampanyadan yararlanabilmek için herhangi bir Turkcell İletişim Merkezi'ne gidilip, Bonus veya Shop&Miles, American Express, Flexi, ticari kartlar, Denizbank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus ile World amblemi bulunan Yapı Kredi Bankası, Axess Wings ve Fish, Fortisbank, Vakıfbank ve Anadolubank kredi kartlarıyla 12 aylık otomatik kontör yükleme talimatı verilmesi gerekmektedir.

Kampanya boyunca yapılacak olan 12 taksitli satışlardan bonus, mil, MR puan kazanılmayacaktır.

Tarifeniz ne olursa olsun bu tekliften yararlanabilirsiniz. Bu teklif bir tarife değil, tarifeniz ne olursa olsun yararlanıp kat kat hediye kontörler kazanabileceğiniz bir kampanyadır.

Kampanyaya son katılım tarihi 31 Aralık 2008 dir. Bu tarihe kadar herhangi bir Turkcell İletişim Merkezi'ne gidip otomatik kontör yükleme talimatı verebilirsiniz.

Sık Sorulanlar

Otomatik kontör yükleme talimatı verdiğim kontörler ve kazandığım hediye kontörler ne zaman hattıma yüklenir?
12 aylık kontör talimatınızın ilk kısmı ve ilk hediye kontörleriniz talimat verdiğiniz ilk gün hattınıza yüklenir. Daha sonraki aylarda ilk kontörünüz ayın kaçıncı günü yüklendiyse, kalan 11 ay boyunca talimat verdiğiniz kontör miktarı ve hediye kontörleriniz hattınıza o gün yüklenmeye devam eder. Örnek olarak, eğer 6 Eylül’de talimat verdiyseniz, diğer kontörleriniz takip eden ayların 6’sında hattınıza yüklenmeye devam eder. Hediye kontörleriniz hattınıza yüklendiğinde size bilgilendirme mesajı gelecektir.

12 ay bitmeden kampanyadan çıkmak istemem durumunda ne olur?
Bu kampanya 12 aylık otomatik yükleme talimatı kampanyası olduğundan, kampanyadan çıkmak istediğinizde, hak ettiğiniz kontörlerin kalan kısmı toptan olarak hattınıza yüklenir ve kampanya başında her ay hattınıza yüklenmesini istediğiniz kontör miktarının tutarı talimat süresi olan 12 ay bitinceye kadar kredi kartınıza yansıtılmaya devam eder. Kampanyadan çıkmanızdan dolayı, kalan hediye kontörlerinizi de kazanamazsınız çünkü hediye kontörler 12 ay boyunca talimatı sürdürmeniz karşılığında hesabınıza yüklenmektedir. Mesela 150 kontör yükleme talimatı verdiniz ve talimat verdiğiniz tarihten 6 ay sonra kampanyadan cıktınız. Daha 6 aylık kontör yükleme talimatınız olduğundan 6*150=900 kontör hattınıza toptan olarak yüklenir ve kalan aylarda da her ay hattınıza yüklenecek olan 300 hediye kontör kampanyadan çıkmanızdan dolayı artık hattınıza yüklenmez.

Numaramı değiştirmek istiyorum. Yeni numaramla da kampanyadan faydalanmaya devam edebilir miyim?
Bu kampanyaya katıldıktan sonra numaranızı değiştirmeniz mümkün değildir. Kampanya sadece kontör yükleme talimatı verdiğiniz numara ile geçerlidir.

Hediye kontörleri SMS atmak için kullanabilir miyim?
Hayır. Kazandığınız kontörler sadece Turkcell'lilerle konuşmalarınızda geçerlidir. Kazandığınız kontörlerle doya doya konuşup, yüklediğiniz kontörlerle doya doya mesajlaşabilirsiniz.

Kazandığım kontörlerle 50 kontör vererek haftalık 250 kontör veya Bizbize Canımın Üçü'nde 25 kontör vererek haftalık 3 kişiyle kullanabileceğim 250 kontör satın alabilir miyim?
Hayır alamazsınız.

Kazandığım hediye kontörlerden dakikada kaç kontör düşer?
Bizbize Kampus harici tüm tarifelerde dakikada 4 kontör düşer.

Bizbize Kampus tarifesindeyim. Kazandığım bedava kontörlerle Bizbize Kampus'lülerle konuşmamın 10 dakikası yine 1 kontör mü?
Hayır. Kazandığınız bedava kontörlerle Bizbize Kampus'lülerle de dakikası 3 kontörden konuşursunuz. Çünkü tarifenizin Turkcell'den Turkcell'e konuşma ücreti 3 kontördür.

Hattımı bir başkasına devrettim. Devrettiğim kişi kampanyadan yararlanmaya devam eder mi?
Evet, hattınızı devrettiğiniz kişi kampanyadan yararlanmaya devam eder.

Hediye kontörlerimden kaç kontör kaldığını nasıl öğrenebilirim?
Eğer yaptığınız konuşmaları bedava kazandığınız kontörleri kullanarak gerçekleştiriyorsanız, her konuşmanızdan sonra bedava kontörlerinizden ne kadar kaldığını gösteren bilgilendirme mesajı ekranınızda otomatik olarak gözükecektir. Ayrıca *123*4#'yi tuşlayarak hediye kontörlerinizden ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz.

Turkcell'lilerle yaptığım konuşmalarda ilk olarak Bizbize Hepimiz'de 50 kontör veya Bizbize Canımın Üçü'nde 25 kontör vererek aldığım 250 kontörden mi yoksa bu kampanyadan kazandığım kontörlerden mi harcarım?
Bizbize Hepimiz veya Bizbize Canımın Üçü'nde aldığınız 250 kontörün kullanım süresi 1 haftalık olduğundan ilk olarak konuşmalarınızı bu kontörleri harcayarak yaparsınız.

Hediye kontörleri kontör transfer yoluyla başkasına aktarabilir miyim?
Hayır. Kazandığınız kontörleri kontör transfer yoluyla başkasına aktaramazsınız.

Numaramı değiştirmeden faturalı hat kullanıcısı olmak istiyorum. Kampanya dahilinde hak ettiğim ama henüz hattıma yüklenmeyen kontörlerim ve hediye kontörlerim silinir mi?
Kampanya dahilinde hak ettiğiniz ama henüz hattınıza yüklenmeyen kontörler dakikaya çevrilip bedava dakika olarak hattınıza yüklenir. Kalan hediye kontörleriniz ise artık ön ödemeli hat olmadığınızdan dolayı artık hattınıza yüklenmez.

Otomatik kontör yükleme talimatı verdikten sonra kontör fiyatlarına zam geldi. Zam geldikten sonraki aylar kredi kartıma zamlı fiyat mı yansıtılır?
Hayır, bu kampanyanın en önemli avantajlarından biri de yapılan zamlardan etkilenmemizdir. Kontör kart fiyatlarına zam yapılsa bile, kredi kartınıza talimatınız boyunca talimat verdiğiniz gün geçerli olan kontör kart fiyatları yansıtılır.

Notlar
* Satın alınan kontörler iade edilemez. Kampanya iptali ve hat iptali durumunda, satın alınan kontörlerin henüz hattınıza yüklenmeyen kısmı toptan olarak hesabınıza yüklenecek, kalan taksit tutarları kredi kartınıza yansıtılmaya devam edilecek ve hediye kontörlerin kalan kısmından faydalanılamayacaktır.
* Otomatik kontör yükleme talimatı verilen numara değiştirilemez.
* Kazanılan hediye kontörler sadece yurt içi Turkcell'lilerle yapılan görüşmelerde geçerlidir, diğer operatörlerle ve yurt dışında yapılan görüşmelerde geçerli değildir.
* Kampanya dahilinde yükleme talimatı verdiğiniz kontörler hattınıza yüklendiğinde hediye konbara kontörü kazanmaya devam etmeyeceksiniz.
* Kazandığınız hediye kontörlerin geçerlilik süresi 30 gündür. 30 gün sonunda hediye kontörlerin kullanılmayan kısmı hesabınızdan silinir ve bir sonraki ayın hediye kontörleri hesabınıza yüklenir.

 
Numara taşıma uygulaması iyi geldi
25/11/2008
Kasım ayında başlayan "numara değiştirmeden, operatör değiştirebilme" uygulaması, GSM sektöründeki rekabeti zirveye taşıdı...

Taşınan numara sayısı 200 bini geçti
25/11/2008
9 Kasım tarihinde başlayan numara taşınabilirliği uygulaması üzerinden 15 gün geçmesine rağmen taşınan numara sayısı 200 bini geçti....

Numara taşımada bir ilk gerçekleşti
16/11/2008
Dünya uygulamalarında hakim operatörden abone çıkışının yaşandığı numara taşınabilirliğinde Türkiye’de farklı bir sonuç ortaya çıktı...

Numara Taşınabilirliğinden Turkcell Kârlı Çıktı
14/11/2008
Numara Taşınabilirliği’nin ilk 5 gününde tüketicilerin tercihi...

Turkcell numara taşıma verilerini açıkladı
14/11/2008
Telekomünikasyon Kurumu verilerine göre numara taşınabilirliğinin başladığı 9 Kasım tarihinden bugüne 100 binden fazla numara taşındı. Turkcell’in açıkladığı verilere göre numarasını taşıyan 100 bin abonenin...

3 Günde 37 Bin Abone Numarasını Taşıdı
13/11/2008
Telekominikasyon Kurumu tarafından 9 Kasım'da gece yarısı itibariyle uygulamaya giren ...

Vodafone ve Avea İlk Aboneyi Turkcell’den, Turkcell de Avea’dan Aldı
11/11/2008
Cep telefonu operatörleri Vodafone ile Avea ilk taşıma işlemini pazarın lideri Turkcell’den yaptı....

Numara taşımaya rekor başvuru
10/11/2008
Önceki gün başlayan numara taşınabilirliği uygulamasına ilk gün itibariyle rekor bir başvuru gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, dün saat 12.00 itibariyle..

Tüm Haberler