Yurtdışında %50 İndirim

İşTcell'liler Avrupa’da %50 İndirimli

İşTcell'liler Yurtdışında %50 indirimli konuşuyor ve tüm Dünya'da %50 indirimli internete bağlanıyor.

31 Ekim 2008 tarihinden itibaren tüm İşTcell'liler, Avrupa’da arama yaptıkları, gün başına 1 YTL/15 kontör ödeyerek aramalarını %50 indirimli yapıyor ve tüm Dünya’da internete bağlandıkları gün başına 1YTL ödeyerek internete %50 indirimli bağlanıyor.

Hattınız yurtdışında kullanıma açıksa ve İşTcell'liyseniz, ister yurtdışında, ister yurtiçindeyken, GEZGIN yazıp 2121'e ücretsiz kısa mesaj gönderin, yüzde 50 indirimden yararlanmaya hemen başlayın.

Ayrıca Turkcell İletişim Merkezleri'nden, Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak (+90 532 4440532) veya www.turkcell.com.tr'deki Turkcell Online İşlem'den de abonelik işlemlerini gerçekleştirilebilirsiniz.

Henüz İşTcell'li değilseniz, ister yurtdışında ister yurtiçindeyken, IS KAYIT yazıp 2115'e ücretsiz kısa mesaj gönderin, İşTcell'li olun.

Hattı yurtdışında kullanıma açık olan, İşTcell'li bireysel ve kurumsal tüm faturalı ve kontörlü hat kullanıcıları kampanyaya abone olarak yararlanabilir.

Hattınızı yurtdışında kullanıma açtırmak için 444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir ya da ROAM yazıp 2222'ye gönderebilirsiniz.

Yurtdışında %50 indirimli GPRS kampanyasından sadece faturalı hatlar yararlanabilir.

Notlar
* Kampanya ve indirim 31 Ekim 2008 tarihinden itibaren Turkcell'in uluslararası dolaşım anlaşması olan 200 ülkede yapılan, tüm aramalar ve GPRS anlaşması olan tüm operatörler için geçerlidir.
* Yurtdışında %50 indirimli GPRS kampanyasından sadece faturalı hatlar yararlanabilir
* Yurtdışından Turkcell hattınızla Turkcell'e, diğer operatörlere ya da sabit hatlara yapılan tüm aramalar kapsam dahilindedir.
* Avrupa’da yapacağınız aramalar tüm vergiler dahil fiyatlar üzerinden yüzde 50 indirim olarak ücretlendirilir.
* Yüzde 50 indirim, Avrupa'da sadece arama başlatılan günlerde geçerli olmak üzere, gün başına 1 YTL (15 kontör) karşılığında, tüm aramalara, bulunulan yerde geçerli olan Turkcell Dünya Tarifesi üzerinden uygulanır.
* Türkiye'den Avrupa'ya yapılan çağrılar ile yurtdışındayken alınan çağrılar, yurtdışındayken yapılan GPRS-WAP kullanımları, MMS ve SMS kullanımları kampanya kapsamında değildir.
* Kurumsal hatlı İşTcell'liler, şirket yetkilisi onayı gerekmeden abone olabilir.
* Kontörlü hatların kampanyadan yararlanabilmesi için, hattında en az 50 kontör bulunması gerekir.
* Kampanyaya abone olup olmadığınızı sorgulamak için DURUM yazıp, kampanya aboneliğinizi iptal etmek için IPTAL GEZGIN yazıp 2121'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
* Kampanyaya abone olduktan sonra, sadece Avrupa'da arama yapılan veya internete bağlanılan günlerde gün başına 1 YTL sabit ücret alınacağı için, Türkiye'ye döndüğünüzde aboneliğinizi iptal ettirmenize gerek yoktur.
* Yurtiçinde kullanılan ses ya da internet paketleri yurtdışında geçerli değildir.

 
Numara taşıma uygulaması iyi geldi
25/11/2008
Kasım ayında başlayan "numara değiştirmeden, operatör değiştirebilme" uygulaması, GSM sektöründeki rekabeti zirveye taşıdı...

Taşınan numara sayısı 200 bini geçti
25/11/2008
9 Kasım tarihinde başlayan numara taşınabilirliği uygulaması üzerinden 15 gün geçmesine rağmen taşınan numara sayısı 200 bini geçti....

Numara taşımada bir ilk gerçekleşti
16/11/2008
Dünya uygulamalarında hakim operatörden abone çıkışının yaşandığı numara taşınabilirliğinde Türkiye’de farklı bir sonuç ortaya çıktı...

Numara Taşınabilirliğinden Turkcell Kârlı Çıktı
14/11/2008
Numara Taşınabilirliği’nin ilk 5 gününde tüketicilerin tercihi...

Turkcell numara taşıma verilerini açıkladı
14/11/2008
Telekomünikasyon Kurumu verilerine göre numara taşınabilirliğinin başladığı 9 Kasım tarihinden bugüne 100 binden fazla numara taşındı. Turkcell’in açıkladığı verilere göre numarasını taşıyan 100 bin abonenin...

3 Günde 37 Bin Abone Numarasını Taşıdı
13/11/2008
Telekominikasyon Kurumu tarafından 9 Kasım'da gece yarısı itibariyle uygulamaya giren ...

Vodafone ve Avea İlk Aboneyi Turkcell’den, Turkcell de Avea’dan Aldı
11/11/2008
Cep telefonu operatörleri Vodafone ile Avea ilk taşıma işlemini pazarın lideri Turkcell’den yaptı....

Numara taşımaya rekor başvuru
10/11/2008
Önceki gün başlayan numara taşınabilirliği uygulamasına ilk gün itibariyle rekor bir başvuru gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, dün saat 12.00 itibariyle..

Tüm Haberler