Yeni Faturalı Hat Fırsatı

HER YÖN 20 YKr

Şimdi Turkcell faturalı hat alanlar çok avantajlı.

Şimdi Turkcell faturalı hat alan müşterilerimiz, 6 ay boyunca her yöne dakikası 20 YKr’ye konuşma imkanından yararlanıyorlar. Üstelik 6 ay boyunca Fatura Cepte aboneliği de ücretsiz.

Kampanyaya katılmak için, hattınızı aldıktan sonraki 30 gün içinde, HER YONE yazıp 2777’ye kısa mesaj göndermeniz yeterli. Üstelik Yeni Tesis Özel İletişim Verginiz Bizden!

Hazır Kartlı’ysanız numaranız değişmeden faturalı hatta geçerek siz de bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Mevcut Turkcell faturalı müşterileri de kendilerine en uygun paketi seçerek her yöne dakikası en fazla 20 YKr’a konuşma imkanına sahipler.

Notlar
* Kampanyalar 30 Kasım 2008 tarihine kadar geçerlidir.
* Kampanya, yeni bir bireysel faturalı hat alan veya bireysel ön ödemeli hattan faturalı hatta geçen müşteriler katılabilir.
* Kampanyadan yararlanabilmek için hattın kullanıma açılmasından sonraki 30 gün içinde HER YONE yazarak 2777’e ücretsiz kısa mesaj gönderilmesi gerekir.
* Kampanyaya başvuran ve tarifesi BizBize tarifesi dışında olan abonelere, kampanyaya katılabilmeleri için tarifelerinin BizBize olarak değiştirileceği ve kullanmakta oldukları konuşma paketleri var ise kalan süresinin kullanılamayacağına dair kısa mesaj gönderilir ve onaylamaları istenir.
* Kampanyaya katılmak için gönderilen bu kısa mesajdan sonra EVET yazıp 2777’ye ücretsiz kısa mesaj gönderilmesi gerekir.
* “Her Yöne 20 YKr” kampanyasına katıldığına dair bilgilendirme mesajı alan aboneler, 180 gün boyunca, Turkcell’liler, diğer operatörler ve sabit hatlarla yurtiçi görüşmelerinde dakikası 20 YKr’ye konuşabilir.
* Fiyata KDV dahil, ÖİV hariçtir.
* Tarife değişikliğinde kampanya iptal olur.
* Kampanya döneminde yeni bir faturalı hat alan müşterilere 6 ay boyunca ücretsiz Fatura Cepte aboneliği hediye edilir.
* Devir alınan hatlar, Cebiniz Alo Paketten kampanyasına katılan hatlar kampanyaya katılamaz.
* Verginiz Bizden kampanyası, katılım şartları ve kuralları farklı bir kampanyadır.
* Kampanyaya, bu tarihler arasında yeni bir bireysel faturalı hat alan veya faturasız hattan faturalı hatta geçen tüm müşteriler katılabilir.
* Turkcell, kampanyalarının tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 
Numara taşıma uygulaması iyi geldi
25/11/2008
Kasım ayında başlayan "numara değiştirmeden, operatör değiştirebilme" uygulaması, GSM sektöründeki rekabeti zirveye taşıdı...

Taşınan numara sayısı 200 bini geçti
25/11/2008
9 Kasım tarihinde başlayan numara taşınabilirliği uygulaması üzerinden 15 gün geçmesine rağmen taşınan numara sayısı 200 bini geçti....

Numara taşımada bir ilk gerçekleşti
16/11/2008
Dünya uygulamalarında hakim operatörden abone çıkışının yaşandığı numara taşınabilirliğinde Türkiye’de farklı bir sonuç ortaya çıktı...

Numara Taşınabilirliğinden Turkcell Kârlı Çıktı
14/11/2008
Numara Taşınabilirliği’nin ilk 5 gününde tüketicilerin tercihi...

Turkcell numara taşıma verilerini açıkladı
14/11/2008
Telekomünikasyon Kurumu verilerine göre numara taşınabilirliğinin başladığı 9 Kasım tarihinden bugüne 100 binden fazla numara taşındı. Turkcell’in açıkladığı verilere göre numarasını taşıyan 100 bin abonenin...

3 Günde 37 Bin Abone Numarasını Taşıdı
13/11/2008
Telekominikasyon Kurumu tarafından 9 Kasım'da gece yarısı itibariyle uygulamaya giren ...

Vodafone ve Avea İlk Aboneyi Turkcell’den, Turkcell de Avea’dan Aldı
11/11/2008
Cep telefonu operatörleri Vodafone ile Avea ilk taşıma işlemini pazarın lideri Turkcell’den yaptı....

Numara taşımaya rekor başvuru
10/11/2008
Önceki gün başlayan numara taşınabilirliği uygulamasına ilk gün itibariyle rekor bir başvuru gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, dün saat 12.00 itibariyle..

Tüm Haberler