Hazır Kart’lılara Gold avantajı

Faturalı hatta geçin, özgürce konuşun!

Hazır Kart'lılar, Herkesle 600 Paketi ile GOLD dünyasının avantajlarından yararlanmaya hazır mısınız?

Artık Hazır Kart'lılar da numaralarını değiştirmeden Herkesle 600 paketi ile faturalı hatta geçerek her yöne 600 dakika için sadece 60 YTL ödüyorlar. Üstelik haftasonu Turkcell'liler ile konuşmak bedava!

Katılım Koşulları
Tüm Turkcell Extra ve Turkcell İletişim Merkezleri'ne son iki aydan birine ait sabit faturanız ile başvurarak faturalı hatta geçebilirsiniz. GOLD dünyasına girmek için Herkesle 600 paketi ile geçiş yapmanız yeterli.

Dilerseniz faturalı hatta geçiş yaptıktan sonra veya mevcut faturalı hattınızla da GOLD yazıp 7010'a yollayarak başvurabilirsiniz. GOLD üyeliğiniz başvurunuzu takip eden ilk fatura döneminde başlayacaktır.

Notlar
* Hazır Kart hattınızdaki ve Konbara'nızdaki kontörler faturalı hatta geçtiğinizde dakika olarak hattına yüklenir. Diğer tarife ve kampanyalardan aldığınız kontörler/dakikalar silinir.
* Hazır Kart hattınızla abone olduğunuz ÇalarkenDinlet, TelefonRehberim, Turkcell Messenger, EvTurkcell, Windows Live Messenger, Mobil TV ve katma değerli servis paketlerden (NTV Haber,SkyTurk, Hava..vb) faturalı hatta geçtiğinizde de faydalanmaya devam edebilirsiniz. Bu servisler dışındaki katma değerli servisler faturalı hatta geçtiğinizde iptal olacaktır.
* Turkcell, tarifelerinin tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 
Numara taşıma uygulaması iyi geldi
25/11/2008
Kasım ayında başlayan "numara değiştirmeden, operatör değiştirebilme" uygulaması, GSM sektöründeki rekabeti zirveye taşıdı...

Taşınan numara sayısı 200 bini geçti
25/11/2008
9 Kasım tarihinde başlayan numara taşınabilirliği uygulaması üzerinden 15 gün geçmesine rağmen taşınan numara sayısı 200 bini geçti....

Numara taşımada bir ilk gerçekleşti
16/11/2008
Dünya uygulamalarında hakim operatörden abone çıkışının yaşandığı numara taşınabilirliğinde Türkiye’de farklı bir sonuç ortaya çıktı...

Numara Taşınabilirliğinden Turkcell Kârlı Çıktı
14/11/2008
Numara Taşınabilirliği’nin ilk 5 gününde tüketicilerin tercihi...

Turkcell numara taşıma verilerini açıkladı
14/11/2008
Telekomünikasyon Kurumu verilerine göre numara taşınabilirliğinin başladığı 9 Kasım tarihinden bugüne 100 binden fazla numara taşındı. Turkcell’in açıkladığı verilere göre numarasını taşıyan 100 bin abonenin...

3 Günde 37 Bin Abone Numarasını Taşıdı
13/11/2008
Telekominikasyon Kurumu tarafından 9 Kasım'da gece yarısı itibariyle uygulamaya giren ...

Vodafone ve Avea İlk Aboneyi Turkcell’den, Turkcell de Avea’dan Aldı
11/11/2008
Cep telefonu operatörleri Vodafone ile Avea ilk taşıma işlemini pazarın lideri Turkcell’den yaptı....

Numara taşımaya rekor başvuru
10/11/2008
Önceki gün başlayan numara taşınabilirliği uygulamasına ilk gün itibariyle rekor bir başvuru gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, dün saat 12.00 itibariyle..

Tüm Haberler