Kampus Otomatik Kontör Yükleme Kampanyası

Kampus Otomatik Kontör Yükleme Kampanyası

BizBize Kampuslüler! Hemen bir Turkcell İletişim Merkezine gidip kredi kartınızla otomatik yükleme talimatı verin, her ay 2 saat bedava konuşma+100 Kontörlük bedava konuşma kazanın!

BizBize Kampus tarifesindeki Hazır Kartlılar, Otomatik Kontör Yükleme kampanyasına katılarak 100 kontör yükleme talimatı verdiklerinde her ay Turkcell'lilerle 2 saat bedava konuşma hakkı kazanıyor. BizBize Kampus'ün tüm avantajlarının yanı sıra, tarifede 150 ve üzerinde yüklemelere hediye edilen 2 saat bedavayı, artık otomatik 100 kontör yükleme talimatı vererek de kazanabilirsiniz.

Kampanyaya katılan müşterilerimiz hem Turkcell'lilerle 2 saat bedavayı hem de Otomatik Yükleme Kampanyasından 100 kontörlük bedava konuşmayı kazanıyor. Otomatik Kontör Yükleme kampanyası ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayınız.

Kampanyadan mevcutta otomatik 100 otomatik kontör talimatı vermiş olan BizBize Kampuslüler de yararlanacaklardır.

Katılım Koşulları
Kampanyadan BizBize Kampus tarifesindeki müşteriler yararlanabilecektir. Kampanyadan yararlanabilmek için herhangi bir Turkcell İletişim Merkezi'ne gidilip kredi kartıyla 12 aylık otomatik 100 kontör yükleme talimatı verilmesi gerekmektedir.

Sık Sorulanlar

Kampanyaya kayıt olmak gerekli midir?
Kampanyadan yararlanmak için Turkcell İletişim Merkezlerine gidip Otomatik Kontör Yükleme kampanyasına katılmak gereklidir. Bu kampanyaya katılan müşterilere 2 saat bedava tanımlanacaktır. Bunun dışında ayrıca kayıta gerek yoktur.

100 kontör yükleme talimatı verildiğinde tarifenin diğer avantajlarından da yararlanılabilecek midir?
Evet, 100 kontör yüklendiğinde hak kazanılan tüm avantajlar geçerlidir. Bu avantajlara ek olarak 2 saat Turkcell'lilerle bedava ve otomatik kontör yükleme kampanyasının hediyesi olan 100 kontörlük Turkcell'lilerle bedava konuşma da kazanılacaktır.

Kampanya sadece 100 otomatik yükleme talimatı için mi geçerli?
Evet. 150 ve üzerindeki talimatlarda zaten tarifenin avantajı olan 2 saat bedava kazanılıyor. Ekstradan 2 saat bedava daha kazanılmayacaktır.

100 otomatik yükleme talimatı verdim, ay içinde 150 ve üzerinde tekrar kontör yüklersem tekrar 2 saat bedava kazanır mıyım?
Hayır. Ayda sadece 1 kere 2 saat bedava kazanılır.

Otomatik Kontör Yükleme kampanyası dışındaki bankadan verilen 100 kontör yükleme talimatlarında 2 saat bedava kazanılır mı?
Hayır, sadece Turkcell İletişim Merkezlerinden otomatik kontör yükleme kampanyasına katılan müşteriler yararlanabilir.

Notlar
* Kampanya 26 Kasım-31 Aralık 2008 tarihleri arasında geçerlidir.
* Kazanılan Turkcelllilerle 2 saat bedava hediyesinin kullanım süresi 30 gündür. 30 gün içinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devretmez.
* Hediye dakikalar için kontör atış periyodu 20 saniyede birdir.
* Kazanılan Turkcell'lilerle 2 saat bedava hediyesi, Otomatik Kontör Yükleme kampanyasında 100 kontör yükleme talimatı verildiğinde kazanılan 100 kontöre ek olarak hediye edilmektedir.

 
Numara taşıma uygulaması iyi geldi
25/11/2008
Kasım ayında başlayan "numara değiştirmeden, operatör değiştirebilme" uygulaması, GSM sektöründeki rekabeti zirveye taşıdı...

Taşınan numara sayısı 200 bini geçti
25/11/2008
9 Kasım tarihinde başlayan numara taşınabilirliği uygulaması üzerinden 15 gün geçmesine rağmen taşınan numara sayısı 200 bini geçti....

Numara taşımada bir ilk gerçekleşti
16/11/2008
Dünya uygulamalarında hakim operatörden abone çıkışının yaşandığı numara taşınabilirliğinde Türkiye’de farklı bir sonuç ortaya çıktı...

Numara Taşınabilirliğinden Turkcell Kârlı Çıktı
14/11/2008
Numara Taşınabilirliği’nin ilk 5 gününde tüketicilerin tercihi...

Turkcell numara taşıma verilerini açıkladı
14/11/2008
Telekomünikasyon Kurumu verilerine göre numara taşınabilirliğinin başladığı 9 Kasım tarihinden bugüne 100 binden fazla numara taşındı. Turkcell’in açıkladığı verilere göre numarasını taşıyan 100 bin abonenin...

3 Günde 37 Bin Abone Numarasını Taşıdı
13/11/2008
Telekominikasyon Kurumu tarafından 9 Kasım'da gece yarısı itibariyle uygulamaya giren ...

Vodafone ve Avea İlk Aboneyi Turkcell’den, Turkcell de Avea’dan Aldı
11/11/2008
Cep telefonu operatörleri Vodafone ile Avea ilk taşıma işlemini pazarın lideri Turkcell’den yaptı....

Numara taşımaya rekor başvuru
10/11/2008
Önceki gün başlayan numara taşınabilirliği uygulamasına ilk gün itibariyle rekor bir başvuru gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, dün saat 12.00 itibariyle..

Tüm Haberler