Turkcell'den Hoşgeldin Hediyesi!

Turkcell’den Yenilere Hoş Geldin Hediyesi

Şimdi Turkcell’e geçenler çok karlı.

Turkcell’e yeni abone olanlar, hoş geldin hediyesi ile karşılanıyor. 31 Ocak - 31 Aralık 2008 arasında yeni bir hat alan Turkcell'liler, 15 gün boyunca tüm Turkcell'lilere ücretsiz MMS gönderebiliyor.

Kampanya döneminde yeni bir hat alan abonelerimizin, kampanyadan yararlanmaları için herhangi bir işlem yapmalarına gerek yok. Kampanya, kendilerine 31 Ocak tarihinden itibaren otomatik tanımlanacak ve kısa mesaj ile bildirilir. MMS kampanyası, bilgilendirme mesajı geldiğinde başlar ve mesajın geldiği gün dahil olmak üzere 15’inci gün saat 23.59’da sona erer.

Müşterilerimizin kısa mesajla bilgilendirilmeden önceki MMS kullanımları standart MMS fiyatıyla ücretlendirilir. Bu sebeple, kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Turkcell’den gelecek bilgilendirme mesajını beklemeleri gerekir. Bilgilendirme mesajının gelmesinden sonra 15 gün boyunca Turkcell’den tüm Turkcell abonelerine ücretsiz MMS gönderilebilirler.

Notlar
* Kampanyadan tüm bireysel aboneler faydalanabilir. Kampanya, kurumsal aboneleri içermez.
* Abonelerin, kısa mesajla bilgilendirilmeden önceki MMS kullanımları standart fiyatla ücretlendirilir.
* Günlük abone başına MMS kullanımı 1000 adet ile sınırlıdır. Doldurulmayan günlük 1000 MMS limiti ertesi güne devretmez.
* Turkcell, günlük 1000 adedin üzerindeki kullanımları güncel MMS tarifesinden ücretlendirme hakkını saklı tutar.
* Ücretsiz MMS hakkı, Turkcell'den Turkcell'e gönderilen MMS'ler için geçerlidir. Ücretsiz MMS gönderimi yurtdışı veya diğer operatörler için geçerli değildir.
* Telefonunuzun MMS ayarını ücretsiz yapmak isterseniz, MMS yazıp kısa mesaj olarak 2222'ye atmanız yeterli. Size ayar mesajınız gelecektir, saklamanız durumunda MMS gönderebilirsiniz.
* Hediye MMS'ler, kişisel kullanım için geçerlidir, ticari amaçlı kullanılamaz ve satılamaz.
* Hazır Kart’tan faturalı hatta geçerek 9 YTL’ye tüm Turkcell’liler ve sabit hatlarla tam 60 dakika bedava konuşabilirsiniz.
* Ekonomik internet paketleri yüzde 90’a varan avantajlar sunuyor. Detaylı bilgi için tıklayın.
* Turkcell, kampanyalarının tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 
Numara taşıma uygulaması iyi geldi
25/11/2008
Kasım ayında başlayan "numara değiştirmeden, operatör değiştirebilme" uygulaması, GSM sektöründeki rekabeti zirveye taşıdı...

Taşınan numara sayısı 200 bini geçti
25/11/2008
9 Kasım tarihinde başlayan numara taşınabilirliği uygulaması üzerinden 15 gün geçmesine rağmen taşınan numara sayısı 200 bini geçti....

Numara taşımada bir ilk gerçekleşti
16/11/2008
Dünya uygulamalarında hakim operatörden abone çıkışının yaşandığı numara taşınabilirliğinde Türkiye’de farklı bir sonuç ortaya çıktı...

Numara Taşınabilirliğinden Turkcell Kârlı Çıktı
14/11/2008
Numara Taşınabilirliği’nin ilk 5 gününde tüketicilerin tercihi...

Turkcell numara taşıma verilerini açıkladı
14/11/2008
Telekomünikasyon Kurumu verilerine göre numara taşınabilirliğinin başladığı 9 Kasım tarihinden bugüne 100 binden fazla numara taşındı. Turkcell’in açıkladığı verilere göre numarasını taşıyan 100 bin abonenin...

3 Günde 37 Bin Abone Numarasını Taşıdı
13/11/2008
Telekominikasyon Kurumu tarafından 9 Kasım'da gece yarısı itibariyle uygulamaya giren ...

Vodafone ve Avea İlk Aboneyi Turkcell’den, Turkcell de Avea’dan Aldı
11/11/2008
Cep telefonu operatörleri Vodafone ile Avea ilk taşıma işlemini pazarın lideri Turkcell’den yaptı....

Numara taşımaya rekor başvuru
10/11/2008
Önceki gün başlayan numara taşınabilirliği uygulamasına ilk gün itibariyle rekor bir başvuru gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, dün saat 12.00 itibariyle..

Tüm Haberler